Warsztaty z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu.

• 2023-02-02 14:47:19
  • Przedszkole, Aktualności

Dnia 13.01.2023r. w naszym Przedszkolu odbyły się zajęcia warsztatowe- gimnastyka korekcyjna, przeprowadzone przez Panią Emilię Skrzyńską. Prostota i przystępność tych form ruchu umożliwiła dzieciom przyjemne spędzenie czasu i pozwoliła na  ich rozwój.

Warsztaty z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu.

Ćwiczenia odbyły się z wykorzystaniem różnego rodzaju pomocy. Poprzez zabawy ruchowe oraz gimnastykę dzieci przyswajały prawidłowe nawyki zdrowotne oraz dobrze się bawiły. Pani Emilia zadbała o to, aby zajęcia były atrakcyjne, a dzieci zadowolone.

Warsztaty z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu. zdjecie 0 Warsztaty z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu. zdjecie 1 Warsztaty z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu. zdjecie 2 Warsztaty z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu. zdjecie 3 Warsztaty z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu. zdjecie 4 Warsztaty z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu. zdjecie 5 Warsztaty z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu. zdjecie 6 Warsztaty z gimnastyki korekcyjnej w przedszkolu. zdjecie 7